Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: Ghosts - efektowny pokaz na prezentacji Xboxa One

Aktualności

rss

Call of Duty: Ghosts - efektowny pokaz na prezentacji Xboxa One

2013.05.22//  J. Kruczek
Call of Duty: Ghosts było jednym z najważniejszych elementów pokazu konsoli Xbox One. Activision postawiło sobie za cel zamknięcie ust krytykom, którzy zarzucali serii brak rozwoju. Nowa odsłona zrobiła mocne wrażenie i idealnie skwitowała pokaz konsoli.
Produkcją zajmuje się Infinity Ward, które opracowało całkowicie nową jakość grafiki. Nowy silnik pozwolił na tworzenie szczegółowych postaci i otoczenia. Twórcy gry pokazali filmy porównujące Call of Duty: Ghosts do poprzedniego Modern Warfare i różnice są wręcz astronomiczne. W grze mają zostać odtworzone takie detale, jak bród pod paznokciami, a sama gra ma wyznaczyć kierunek rozwoju produkcji FPP.
Call of Duty: Ghosts
Call of Duty: Ghosts Call of Duty: Ghosts
Call of Duty: Ghosts


Co do fabuły wiemy, że Call of Duty: Ghosts będzie się dział w niedalekiej przyszłości. Świat został zdewastowany przez bliżej nieokreślone siły natury, a państwa takie, jak USA znajdują się w rozsypce. Oddział Ghost jest jednym z nielicznych dbających o utrzymanie porządku na świecie. Za scenariusz odpowiada Stephen Gaghan, scenarzysta miedzy innymi filmu Traffic. Gracze otrzymają możliwość personalizacji postaci, a świat ich zaskoczy dynamicznymi zmianami. Call of Duty: Ghosts w pełnej okazałości zobaczymy podczas targów E3, gdzie Microsoft będzie kontynuował pokazy swojej nowej konsoli.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Call of Duty: Ghosts - efektowny pokaz na prezentacji Xboxa One

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: Ghosts - efektowny pokaz na prezentacji Xboxa One