Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: Black Ops 4 - lootboksy promujące płacących graczy trafiły do gry

Aktualności

rss

Call of Duty: Black Ops 4 - lootboksy promujące płacących graczy trafiły do gry

2019.02.21//  J. Kruczek
Call of Duty: Black Ops 4 początkowo było krytykowane za brak kampanii fabularnej, ale premiera pokazała, że twórcy oddali w ręce graczy solidny kawał produkcji. Niestety wydawca odczekał aż recenzyjny szum opadnie i rzucił w graczy lootboksami.
Nie tylko najnowsza aktualizacja wprowadziła skrzynki z losową zawartością, ale są one lootboksami najgorszego i najbardziej chciwego sortu. A mianowicie gracze mogą w nich wylosować broń w wersji MKII, czyli zwiększającą doświadczenie za zabijanie wrogów. Tym samym osoby kupujące skrzynki Reserve Crates za prawdziwą gotówkę mogą zyskać realną przewagę nad graczami zbierającymi doświadczenie za rozgrywkę.
Call of Duty: Black Ops 4
Call of Duty: Black Ops 4 Call of Duty: Black Ops 4
Call of Duty: Black Ops 4

Obecnie Reserve Crates można kupić za 200 punktów COD, czyli 1,99 euro. Co prawda za rozgrywkę gracze także mogą uzbierać potrzebną walutę. Jednak zdobycie jednej skrzynki wiąże się z grą przez dwie godziny. Tym samym gracze płacący mogą szybko odskoczyć w postępach mimo mniejszej ilości przegranych godzin.

Call of Duty: Black Ops 4
Call of Duty: Black Ops 4
To nie wszystkie kontrowersje. Skrzynki mogą wielokrotnie zawierać te same przedmioty, a gracze nie są informowani o procentowej szansie na wypadnięcie konkretnego lootu. A to oznacza, że pechowiec może za każdym razem trafiać na takie same przedmioty. Najgorsze jest to, że Call of Duty: Black Ops 4 kosztowało na premierę ponad 200 zł, a następnie konieczny był zakup przepustki sezonowej za kolejne 212 zł, aby cieszyć się nowymi mapami. Activision wyraźnie ściga się o prym w kategorii chciwości. Pozostaje tylko współczuć graczom wspierającym taki model czyszczenia ich portfeli.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Arma 3 Contact - zapowiedź rozszerzeniaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Call of Duty: Black Ops 4 - lootboksy promujące płacących graczy trafiły do gry

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Terminator po wielu latach oficjalnie powraca na ekrany kin! W sieci swoją premierę miał właśnie...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: Black Ops 4 - lootboksy promujące płacących graczy trafiły do gry