Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: Advanced Warfare - nowe szczegóły na temat fabuły

Aktualności

rss

Call of Duty: Advanced Warfare - nowe szczegóły na temat fabuły

2014.05.05//  J. Kruczek
Call of Duty: Advanced Warfare ledwo zostało zapowiedziane, a już mamy do czynienia z wysypem informacji na temat gry. Poznaliśmy szczegóły fabuły, głównego bohatera oraz informacje na temat technologii bojowej w grze.
Co ciekawe w Call of Duty: Advanced Warfare poprowadzimy tylko jednym bohaterem. Gracze wcielą się w szeregowego Mitchella będącego ogólnie uzdolnionym żołnierzem. Za nim będzie się kryła zwyczajna historia przedstawiona w taki sposób, aby uzasadnić jego obecność w różnych strukturach wojskowych.
Call of Duty: Advanced Warfare
Call of Duty: Advanced Warfare Call of Duty: Advanced Warfare
Call of Duty: Advanced Warfare

Fabułę rozkręci znajomość Mitchella z Willem Ironsem, synem Jonathana Ironsa, czyli prezesa militarnej korporacji ATLAS. W tę rolę wcieli się właśnie Kevin Spacey. Wydarzenia w grze rozpoczną się w 2052 roku wraz ze wzmożoną działalnością organizacji terrorystycznej KVA. Ta posiadająca bogate zaplecze technologiczne i finansowe przypuści atak na największe miasta świata. Oczywiście gracz jako członek oddziałów ATLAS ruszy do walki z terrorystami.

Call of Duty: Advanced Warfare
Call of Duty: Advanced Warfare
W trakcie rozgrywki spore znaczenie odegrają egzoszkielety. Te w miarę rozgrywki będzie można rozwijać i wzbogacać o nowe elementy. Żołnierze skorzystają z wizjera z rozszerzoną rzeczywistością, granaty do ujawniania pozycji wroga, rękawic magnetycznych do wspinaczki i kamuflażu rodem z Predatora.

Call of Duty: Advanced Warfare ma korzystać z nowego silnika graficznego pozwalającego na wyciśnięcie sporo z konsol nowej generacji i pecetów. Wiemy już, że gra trafi także na PS3 i Xboxa 360, ale ta wersja zostanie opracowana oddzielnie u zewnętrznego dewelopera. Przypomnijmy, że premiera gry nastąpi 4 listopada 2014 roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Call of Duty: Advanced Warfare - nowe szczegóły na temat fabuły

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: Advanced Warfare - nowe szczegóły na temat fabuły