Gry   »   Aktualności   »   Blitzkrieg 3 - twórcy opublikowali demo RTS'a

Aktualności

rss

Blitzkrieg 3 - twórcy opublikowali demo RTS'a

2017.08.10//  J. Kruczek
Studio Nival w czerwcu tego roku przywróciło na rynek markę Blitzkrieg wydając trzecią odsłonę cyklu. RTS wojenny skupia się głównie na potyczkach sieciowych, ale posiada także kampanię solową.

Produkcja zbiera mieszane recenzje, dlatego twórcy zdecydowali się opublikować demo strategii. Nie zdradzono co znajduje się w wersji demonstracyjnej, ale gracze mogą się przekonać sami pobierając stosowne pliki z platformy Steam.
Blitzkrieg 3
Blitzkrieg 3 Blitzkrieg 3
Blitzkrieg 3

Blitzkrieg 3 podzielił graczy, dlatego najlepiej samemu sprawdzić czy oldschoolowy RTS trafia w wasz gust. Seria była przed laty bardzo popularna i choćby jej miłośnicy mogą dać szansę tytułowi. Najciekawszym elementem ma być sztuczna inteligencja nazwana przez twórców Borys. Ma się ona uczyć zachować gracza i odpowiednio reagować oraz przewidywać ruchy. W efekcie potyczki z komputerem mają stanowić niezłe wyzwanie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
No Man's Sky - aktualizacja NEXT w zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Blitzkrieg 3 - twórcy opublikowali demo RTS'a

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Blitzkrieg 3 - twórcy opublikowali demo RTS'a