Gry   »   Aktualności   »   BioWare przyznaje się do rozczarowania stanem Anthem

Aktualności

rss

BioWare przyznaje się do rozczarowania stanem Anthem

2019.03.21//  J. Kruczek
Anthem mimo iż nie jest grą najgorszą to okazało się rozczarowaniem dla wielu osób. Także samo studio nie kryje rozczarowania premierą gry. Casey Hudson z BioWare zdradził, że pracownicy dewelopera są zawiedzeni stanem gry na premierę.
Hudson opublikował wpis, w którym potwierdza, że BioWare jest rozczarowane stanem gry. Jak zauważa różne problemy są nieodzowne dla gier sieciowych i nie da się ich przewidzieć wcześniej. W tym wypadku oczekiwania były bardzo duże, co dodatkowo spotęgowało rozczarowanie. Mimo to studio pracuje w pocie czoła nad naprawą wszystkich mankamentów.
Anthem
Anthem Anthem
Anthem

Anthem doczekało się już przeszło 200 poprawek, a kolejne są w drodze. Deweloperzy analizują wypowiedzi graczy i starają się na nie dynamicznie reagować. Studio nie ma zamiaru porzucać projektu i będzie nad nim pracować, aż Anthem stanie się perfekcyjne.

Szef studia poprosił też o wyrozumiałość. Anthem jest eksperymentem studia i nie przypomina wcześniejszych, ani przyszłych projektów BioWare. Studio po prostu chciało zrobić coś nowego i wielu rzeczy uczy się dopiero po premierze. Czas pokaże czy Anthem przetrwa próbę czasu. Póki co tytuł radzi sobie nie najgorzej, ale jeszcze daleka droga przed uzyskaniem jakości mogącej zadowolić fanów gatunku.
Anthem
Anthem
Anthem
Anthem
Anthem
Anthem

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Wolfenstein: Youngblood w gameplay'u z E3Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BioWare przyznaje się do rozczarowania stanem Anthem

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   BioWare przyznaje się do rozczarowania stanem Anthem