Gry   »   Aktualności   »   Bethesda nie przeprowadzi prezentacji on-line swoich gier w zastępstwie E3

Aktualności

rss

Bethesda nie przeprowadzi prezentacji on-line swoich gier w zastępstwie E3

2020.04.02//  J. Kruczek
Targi E3 w związku z epidemią koronawirusa zostały anulowane. Wiele firm biorących udział w imprezie zapowiedziało specjalne internetowe streamy w tym czasie, aby zaserwować graczom odpowiednią dawkę nowości. Wśród największych wystawców znajduje się od wielu lat Bethesda, ale firma zrezygnowała z organizacji specjalnego sieciowego eventu.
Wiceprezes Bethesdy, Pete Hines poinformował na swoim Twitterze, że wydawca nie przeprowadzi w czerwcu prezentacji on-line swoich nadchodzących gier. To przykra wiadomość dla fanów firmy i jej produkcji. Wielu graczy liczyło, że podczas EA 2020 zobaczą pierwsze materiały z The Elder Scrolls 6 oraz dowiedzą się czegoś o ciekawie zapowiadającym się Starfield.
The Elder Scrolls V
The Elder Scrolls V The Elder Scrolls V
The Elder Scrolls V

Hines podkreślił, że w najbliższych miesiącach Bethesda zaprezentuje ekscytujące rzeczy, ale podkreślił, że nie będzie to czerwiec. Gracze z niecierpliwością czekają na nowe TES, ale to jest ciągle odległym tematem. Przed premierą kontynuacji kultowej serii ma się pojawić wspomniany Starfield. Pierwsza nowa marka studia od ponad 20 lat ma być czymś w rodzaju Fallouta rozgrywającego się w kosmosie. Niestety na temat projektu również nie wiemy wiele. Nie pozostaje nic, jak czekać na ujawnienie nowych informacji.
The Elder Scrolls V
The Elder Scrolls V
The Elder Scrolls V

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Bethesda nie przeprowadzi prezentacji on-line swoich gier w zastępstwie E3

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Bethesda nie przeprowadzi prezentacji on-line swoich gier w zastępstwie E3