Gry   »   Aktualności   »   Battlefield V opóźniony. Twórcy muszą dopracować kilka elementów

Aktualności

rss

Battlefield V opóźniony. Twórcy muszą dopracować kilka elementów

2018.08.31//  J. Kruczek
Battlefield V jest niewątpliwie jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku. Jest to też jedna z najbardziej kontrowersyjnych produkcji. Okazuje się, że studio DICE nie wyrobi się na planowaną premierę i tytuł pojawi się z miesięcznym opóźnieniem.
EA poinformowało, że Battlefield V pojawi się na rynku nie 19 października, ale 20 listopada. Miesięczne opóźnienie jest spowodowane koniecznością dopracowania rdzennej mechaniki gry. Twórcy zdradzili, że zastosują kilka poprawek w podstawowych mechanikach, co ma wpłynąć na lepszą dynamikę gry. Efekty zmian mają zostać zaprezentowane już 6 września podczas otwartych beta testów. Dopracowania wymaga także usługa sieciowa Teatry Wojny.
Battlefield V
Battlefield V Battlefield V
Battlefield V

Przesunięcie premiery tak dużego tytułu nie jest niespodzianką. Tłumaczenia dewelopera też zdają się mieć sens. Jednak nie da się oprzeć wrażeniu, że sporo znaczenia w obsuwie miały ostatnie doniesienia o fatalnej przedsprzedaży. Battlefield V rozchodzi się najgorzej z topowych tytułów na jesień. Prawdopodobnie powodem jest umieszczenie tytułu między mocnymi markami jak nowe Call of Duty i Red Dead Redemtion 2. Przypomnijmy, że EA już raz zabiła sprzedaż swojego schootera przez złe umiejscowienie daty premiery. A był nim rewelacyjny Titanfall 2, który musiał się zmierzyć z Battlefieldem 1 i Call of Duty: Infinite War.
Battlefield V
Battlefield V
Battlefield V

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Battlefield V opóźniony. Twórcy muszą dopracować kilka elementów

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Battlefield V opóźniony. Twórcy muszą dopracować kilka elementów