Gry   »   Aktualności   »   Battlefield 4 - garść informacji o dodatku Drugie uderzenie

Aktualności

rss

Battlefield 4 - garść informacji o dodatku Drugie uderzenie

2013.11.18//  J. Kruczek
Battlefield 4 w dniu premiery na Xboxie One otrzyma rozszerzenie DLC o nazwie Drugie uderzenie. Twórcy zdradzili kilka szczegółów na temat pakietu. Ten zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami skupi się na mapach znanych z poprzedniej odsłony serii.
Jednak w dodatku znajdziemy nie tylko lokacje pochodzące z trzeciej odsłony serii. Twórcy postanowili zaimplementować do gry formę zabawy, której nie mogło zabraknąć w sieciowej strzelance. I tak w dodatku znajdziemy klasyczny tryb Capture the Flag. To zdecydowanie jedna z najpopularniejszych form zabawy i jest obecna w praktycznie każdej sieciowej strzelance.
Battlefield 4
Battlefield 4 Battlefield 4
Battlefield 4


Wracając do lokacji to gracze mogą liczyć na cztery mapy pochodzące z Battlefielda 3. Oczywiście wszystkie zostały odpowiednio zmodyfikowane i podrasowane graficznie. W ten sposób pasują do najnowszej odsłony. Drugie uderzenie odda w ręce graczy lokacje: Caspian Border, Operation Metro, Operation Firestorm oraz Gulf of Oman. Dodatek zadebiutuje wraz z grą 22 listopada. Dwa dni wcześniej EA Dice ma zaprezentować rozszerzenie w akcji.
Battlefield 4
Battlefield 4 Battlefield 4
Battlefield 4

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Battlefield 4 - garść informacji o dodatku Drugie uderzenie

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Battlefield 4 - garść informacji o dodatku Drugie uderzenie