Gry   »   Aktualności   »   Batman powróci w nowej grze WB Montreal? Studio zajawia nowy tytuł

Aktualności

rss

Batman powróci w nowej grze WB Montreal? Studio zajawia nowy tytuł

2019.09.23//  J. Kruczek
Batman obchodzi swoją 80-rocznicę. Z tej okazji studio WB Montreal opublikowało tweety składające hołd postaci. Te okazały się źródłem domniemań, że studio szykuje kolejną grę o Człowieku Nietoperzu.
W jednym z nagrań na ułamki sekund migały symbole związane z Ra's al Ghulem, Ligą Zabójców oraz Trybunałem Sów. Gracze natychmiast doszli do wniosku, że jest to zwiastun przeciwników z nowej gry o Batmanie. Jakby tego było mało swoje trzy grosze dodał Scott Snyder, czyli współautor komiksów opowiadających o zmaganiach Batmana z Trybunałem Sów.
Batman
Batman Batman: Arkham Origins
Batman

Snyder opublikował tweeta z hashtagiem #bewarethecourtofowls. Oznacza to "strzeżcie się Trybunału Sów". Wpis szybko usunął, ale w sieci nic nie ginie. Plotki o nowej grze o Batmanie autorstwa WB Montreal pojawiły się już w zeszłym roku. Teraz wygląda na to, że doniesienia się potwierdzą. Studio WB Montreal ma na swoim koncie grę Batman: Arkham Origins, więc ma doświadczenie w tworzeniu dobrych gier o przygodach Człowieka Nietoperza. Nie pozostaje nam nic, jak czekać na oficjalną zapowiedź.
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Batman powróci w nowej grze WB Montreal? Studio zajawia nowy tytuł

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Batman powróci w nowej grze WB Montreal? Studio zajawia nowy tytuł