Gry   »   Aktualności   »   Batman: The Enemy Within - finałowy epizod zadebiutuje w marcu

Aktualności

rss

Batman: The Enemy Within - finałowy epizod zadebiutuje w marcu

2018.03.10//  J. Kruczek
Batman: The Enemy Within zakończy się jeszcze w tym miesiącu. Telltale Games zapowiedziało, że finałowy epizod zostanie opublikowany 27 marca. Co więcej odcinek jest określany mianem najbardziej ambitnego dokonania ze wszystkich dzieł studia.
Ostatni odcinek Batman: The Enemy Within będzie nosił tytuł Same Stitch. Zadebiutuje on 27 marca na pecetach, konsolach Xbox One i PS4 oraz na urządzeniach mobilnych. Tak więc wszyscy gracze będą mogli od razu poznać finałową przygodę Batmana.
Batman
Batman Batman: The Telltale Series
Batman

Największe wrażenie robi fakt, że gracze zobaczą w finale jeden z dwóch przebiegów wydarzeń. W zależności od wyborów z poprzednich epizodów rozegra się inna fabuła. Tym samym przygotowano dwa wcielenia Jokera diametralnie różniące się od siebie. Epizod ma oferować trzy i pół godziny zawartości oraz cztery i pół tysiąca linii dialogowych. Na ekranie pojawi się 38 postaci.
Batman
Batman
Batman

Na koniec dodajmy, że różne wersje finału dzielą zaledwie trzy sceny. Zaś sam scenariusz do epizodu jest większy niż scenariusze filmowej trylogii Mrocznego Rycerza w reżyserii Christophera Nolana. Tak więc zapowiada się naprawdę imponujący finał.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Metro Exodus - klimatyczne introWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Batman: The Enemy Within - finałowy epizod zadebiutuje w marcu

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Batman: The Enemy Within - finałowy epizod zadebiutuje w marcu