Gry   »   Aktualności   »   Baldur's Gate: Siege of Dragonspear - dodatek do legendarnego RPG

Aktualności

rss

Baldur's Gate: Siege of Dragonspear - dodatek do legendarnego RPG

2016.03.21//  J. Kruczek
Baldur's Gate: Siege of Dragonspear jest fabularnym pomostem do pierwszej o drugiej odsłony jednego z najważniejszych RPG w historii wirtualnej rozrywki. Produkcja jest potężnym rozszerzeniem fabularnym do Baldur's Gate: Enhanced Edition.
Produkcja zadebiutuje już za dwa tygodnie i fani RPG oraz serii z niecierpliwością wyczekują efektów prac. Dziś mamy okazję zobaczyć nowy materiał z produkcji. W opublikowanym w sieci materiale znalazło się intro oraz spora dawka rozgrywki. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak prezentuje się dodatek do legendarnej serii.
Baldur's Gate
Baldur's Gate Baldur's Gate
Baldur's Gate

Rozszerzenie zaoferuje graczom sporą dawkę zabawy. Baldur's Gate: Siege of Dragonspear ma gwarantować przygody na co najmniej 25 godzin, a więc jak na dodatek to naprawdę sporo. Twórcy dodatku przygotowali nową klasę Szamana oraz sporo nowych przedmiotów i lokacji.

Co ciekawe przygotowano także tryb Story Mode pozwalający przejść przygody bez walki. Pojawi się też możliwość przejścia kampanii w kooperacji sześciu osób. Mimo iż Baldur's Gate: Siege of Dragonspear powstaje na starym silniku Infinity Engine to wprowadzono kilka poprawek graficznych. Baldur's Gate: Siege of Dragonspear na PC trafi dokładnie 31 marca, a jakiś czas później pojawi się także na urządzeniach mobilnych.
Baldur's Gate
Baldur's Gate
Baldur's Gate
Baldur's Gate
Baldur's Gate
Baldur's Gate

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Baldur's Gate: Siege of Dragonspear - dodatek do legendarnego RPG

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Baldur's Gate: Siege of Dragonspear - dodatek do legendarnego RPG