Gry   »   Aktualności   »   Baldur z God of War w formie figurki za 4,5 tysiąca złotych

Aktualności

rss

Baldur z God of War w formie figurki za 4,5 tysiąca złotych

2019.07.18//  J. Kruczek
Najnowszy God of War okazał się niewątpliwym sukcesem. Produkcja została przez wielu okrzyknięta najlepsza grą na PS4, a Kratos zdobył kolejnych wiernych fanów. Teraz najwięksi miłośnicy mają okazję zdobyć imponującą figurkę inspirowaną grą.
Japońska firma Prime 1, specjalizująca się w tworzeniu figurek postaci z popkultury zaprezentowała nowe dzieło. Producent stworzył figurkę Baldura o wysokości 62,2 cm, szerokości 55,3 cm i głębokości 59,6 cm. Antagonistę gry ustawiono w pozie bojowej na gruzach oraz ciałach przeciwników. Całość wygląda pięknie i odpowiednio kosztuje.
God of War
God of War Figurka Baldura
God of War

Figurka Baldura trafiła do przedsprzedaży za równowartość około 4560 zł. Trzeba tu zaznaczyć, że dla prawdziwego fana to nie koniec wydatków. Figurka trafi do klientów między lipcem a listopadem 2020 roku. Jest ona pierwszą częścią całej sceny walki. Wkrótce ma ruszyć sprzedać drugiej części ukazującej Kratosa i Arteusa. Po zestawieniu figurek stworzą one kompletną scenę walki. Nie zdradzono ceny drugiej figurki, ale na pewno też zrobi ona wrażenie.

God of War
God of War
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Baldur z God of War w formie figurki za 4,5 tysiąca złotych

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Baldur z God of War w formie figurki za 4,5 tysiąca złotych