Gry   »   Aktualności   »   Avatar od Ubisoftu zadebiutuje w 2020 roku

Aktualności

rss

Avatar od Ubisoftu zadebiutuje w 2020 roku

2018.05.29//  J. Kruczek
Od jakiegoś czasu wiadomo, że Ubisoft ma w planach grę Avatar. Tytuł oparty o filmową markę ciągle powstaje, ale nie zobaczymy go prędko. Wydawca poinformował, że produkcja pojawi się w sprzedaży dopiero 1 kwietnia 2020 roku.

Tak późna premiera jest oczywiście usprawiedliwiona planami Jamesa Camerona, który pracuje nad aż czterema kolejnymi częściami widowiska. Pierwsza z nich pojawi się w kinach dopiero końcem 2020 roku. Tym samym połączenie kampanii filmów i gry zdaje się być rozsądnym zabiegiem.
Avatar The Game
Avatar The Game Avatar The Game
Avatar The Game

Do tego twórcy będą mieli sporo czasu, aby odpowiednio dopracować produkcję. Wydawca wiąże bardzo duże nadzieje z marką Avatar. Premiera kolejnych sequelów będzie po sagach Gwiezdnych Wojen i bohaterów Marvela największym kinowym wydarzeniem ostatnich lat. Co więcej poprzednia gra rozgrywająca się w świecie Avatara zadebiutowała w 2009 roku i mimo słabej jakości zapewniła spory zysk wydawcy. W przypadku nowej odsłony Ubisoft chce postawić na wysoką jakość.
Avatar The Game
Avatar The Game
Avatar The Game

Właśnie dlatego produkcję powierzono studiu Massive Entertainment. Deweloper ma na swoim koncie między innymi Teh Division. Utalentowanych pracowników więc w studiu nie brakuje. To i długi proces developingu mają gwarantować wysoką jakość.
Avatar The Game
Avatar The Game
Avatar The Game

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Metro Exodus - klimatyczne introWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Avatar od Ubisoftu zadebiutuje w 2020 roku

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Avatar od Ubisoftu zadebiutuje w 2020 roku