Gry   »   Aktualności   »   Assetto Corsa Competizione - zapowiedź nowego symulatora

Aktualności

rss

Assetto Corsa Competizione - zapowiedź nowego symulatora

2018.02.22//  J. Kruczek
W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się symulatory samochodów. Na rynku w ostatnich latach pojawiło się wiele ciekawych nowych gier. Jedną z nich zaserwowało nam studio Kunos Simulazioni, które właśnie zapowiedziało premierę gry Assetto Corsa Competizione, czyli kontynuacji symulatora z 2014 roku.
Nowy tytuł pojawi się tegorocznego lata jako gra we wczesnym dostępie platformy Steam. Assetto Corsa Competizione nie tylko zaserwuje nam różne ciekawe samochody, ale także będzie oficjalną grą serii wyścigowej Blancpain GT organizowanej przez SRO Motorsports Group. W tej chwili nie zapowiedziano konsolowych wydań, ale podobnie było w przypadku części pierwszej. Dopiero jakiś czas po pecetowej premierze pojawiła się wersja na sprzęt Sony i Microsoftu.
Assetto Corsa Competizione
Assetto Corsa Competizione Assetto Corsa Competizione
Assetto Corsa Competizione

Licencja na serię wyścigową pozwoli zmierzyć się graczom z wirtualnymi odpowiednikami prawdziwych kierowców oraz zespołów. Nie zabraknie też cywilnych aut wzorem poprzednika. W grze mają się pojawić takie marki, jak Ferrari, Lamborghini czy McLaren. W pełnej wersji znajdzie się rozbudowany multiplayer. Twórcy korzystają z silnika Unreal Engine 4 co zwiastuje realistyczną oprawę graficzną oraz zaawansowaną fizykę. Deweloper zapowiada nowe standardy w symulacji tak, więc jest na co czekać. Pierwsza część okazała się naprawdę dobrą grą.
Assetto Corsa Competizione
Assetto Corsa Competizione
Assetto Corsa Competizione

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Metro Exodus - klimatyczne introWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Assetto Corsa Competizione - zapowiedź nowego symulatora

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Assetto Corsa Competizione - zapowiedź nowego symulatora