Gry   »   Aktualności   »   Assassin's Creed: Unity - czego dowiedzieliśmy się na targach E3

Aktualności

rss

Assassin's Creed: Unity - czego dowiedzieliśmy się na targach E3

2014.06.11//  J. Kruczek
Assassin's Creed: Unity zostało oparte o technologię nowej generacji, a to sprawiło, że gra zawiera sporo nowości. Przy okazji targów E3 poznaliśmy zmiany jakie zajdą w rozgrywce, a tych ma być dość sporo.
Twórcy zdradzają, że Assassin's Creed: Unity nie przeszedł kosmetycznych zmian, a został całkowicie przebudowany na poziomie fundamentalnym. W efekcie powstała zupełnie nowa gra. Największą nowością ma być Adaptatywna Mechanika Misji. Zadania nie będą już przebiegały według ustalonego schematu. Koniec z przerwaniem misji, ponieważ zostaliśmy dostrzeżeniu bądź zgubiliśmy cel.
Assassin's Creed: Unity
Assassin's Creed: Unity Assassin's Creed: Unity
Assassin's Creed: Unity

Jeżeli dojdzie do powyższych sytuacji to gracz będzie musiał się liczyć z lepszą ochroną celu, zmianą jego lokalizacji, czy w przypadku zgubienia obiektu koniecznością jego odnalezienia. Misje będą więc w większym stopniu przypominać sceny z rzeczywistości.
Konieczne będzie też zweryfikowanie sposobu gry. Szlachtowanie ludzi w zaułkach może spowodować zwiększenie patroli ze względu na rosnące niebezpieczeństwo. Cały świat ma się kreować na podstawie poczynań graczy. Gra położy spory nacisk na skradanie się i tu zostanie użyty zupełnie nowy system postrzegania otoczenia i poruszania się. Manewry na budynkach będą bardziej naturalne, a z ulic znikną liczne stogi siana, w które możemy zeskoczyć.
Assassin's Creed: Unity
Assassin's Creed: Unity Assassin's Creed: Unity
Assassin's Creed: Unity

Głównym bohaterem będzie Arno szukający odkupienia za swój błąd z przeszłości. Gracze będą mogli go rozwijać za pomocą drzewek rozwoju. Nie zabraknie też sporych opcji personalizacji. Bohater ma być wyśmienitym szermierzem, ale w Assassin's Creed: Unity walka nie będzie łatwa. Zabójca nie prowadzi sobie z dużymi oddziałami wroga więc ucieczka będzie częstym manewrem.
Assassin's Creed: Unity pozwoli zwiedzać zarówno ulice Paryża, jak i budynki. Co więcej na mapie będzie się znajdować nawet 5 tysięcy postaci niezależnych objętych wzrokiem bohatera. To 30 razy więcej niż w poprzedniej odsłonie. Assassin's Creed: Unity zadebiutuje na rynku 28 października na pecetach i konsolach PS4 i Xbox One.

Assassin's Creed: Unity
Assassin's Creed: Unity
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Assassin's Creed: Unity - czego dowiedzieliśmy się na targach E3

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale KulturaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Assassin's Creed: Unity - czego dowiedzieliśmy się na targach E3