Gry   »   Aktualności   »   Assassin's Creed: Origins - Ubisoft ocenzurował Discovery Tour

Aktualności

rss

Assassin's Creed: Origins - Ubisoft ocenzurował Discovery Tour

2018.02.22//  J. Kruczek
Discovery Tour w grze Assassin's Creed: Origins jest trybem, który wywołał wiele pozytywnych reakcji. Niestety Ubisoft serwując coś rewolucyjnego musiało dać ciała, a w zasadzie zasłonić ciała. Tryb edukacyjny został bowiem ocenzurowany.
Wydawca zdecydował się ocenzurować większość pomników w grze, co jest całkowitym idiotyzmem w obliczu edukacyjnego charakteru nowego trybu. Cenzura została zastosowana wybiórczo. A mianowicie muszelki pojawiły się na rzeźbach i zasłoniły piersi kobiet oraz genitalia mężczyzn. Wszystkie płaskorzeźby i malunki pozostały bez zmian. Biorąc pod uwagę, że nagość była w starożytności częścią kultury to taka cenzura jest bardzo poważną wpadką. Chodzi bowiem o tryb służący podobno edukacji.
Assassin's Creed: Origins
Assassin's Creed: Origins Discovery Tour
Assassin's Creed: Origins

Ubisoft tłumaczy taką decyzję różnorodnością kulturową i wiekową odbiorców. Pytanie tylko dlaczego nie zastosowano cenzury regionalnej. Zamiast tego wprowadzono ją we wszystkich kopiach trybu Discovery Tour. Dziwi też fakt, że ocenzurowano tylko rzeźby, a nie pozostałe elementy. A martwiąc się o dzieci czemu pozostawiono sceny drastyczne rozgrywające się na ulicach. Cóż najwyraźniej tryb edukacyjny padł po prostu ofiarą wybiórczej poprawności politycznej, która staje się zmorą naszych czasów.
Assassin's Creed: Origins
Assassin's Creed: Origins
Assassin's Creed: Origins

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Metro Exodus - klimatyczne introWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Assassin's Creed: Origins - Ubisoft ocenzurował Discovery Tour

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Assassin's Creed: Origins - Ubisoft ocenzurował Discovery Tour