Gry   »   Aktualności   »   ArmA II: Operation Arrowhead - wersja demonstracyjna trafiła do graczy

Aktualności

rss

ArmA II: Operation Arrowhead - wersja demonstracyjna trafiła do graczy

2010.07.21//  J. Kruczek
Firma Bohemia Interactive odpowiedzialna za grę ArmA II: Operation Arrowhead postanowiła dać możliwość przetestowania nowej produkcji. Wydawca ukłonił się w ten sposób do graczy, którzy jeszcze nie zdecydowali, czy samodzielny dodatek jest wart wydawania pieniędzy.
Wersja demonstracyjna ArmA II: Operation Arrowhead znalazła się na oficjalnej stronie gry. Paczka waży niespełna 3GB i oferuje dostęp do jednej z misji wchodzących w skład głównej kampanii oraz do dwóch samodzielnych scenariuszy, Benchmark i Little Bird. Gracze będą też mogli zacząć demo od przejścia misji treningowych bądź bezpośrednio przejść do rozgrywki online, w której udostępniono dwie misje, Hike In The Hills oraz One Shot One Kill. Całość uzupełni tryb Team Deathmatch.
ArmA II ArmA II
ArmA II ArmA II
ArmA II ArmA II

Demo ArmA II: Operation Arrowhead zostało specjalnie nafaszerowane misjami tak, aby dać każdemu obraz tego, czym jest rozszerzenie do ArmA II. Przedstawiciele Bohemia Interacive podkreślają, że samodzielny dodatek jest tak naprawdę pełną grą, dlatego mały fragment nie pokazałby graczom wszystkiego. W wydanej wersji demonstracyjnej każdy będzie się mógł zapoznać ze wszystkimi aspektami nowej gry.
Prypomnijmy, że ArmA II: Operation Arrowhead zadebiutowała na rynku pod koniec zeszłego miesiąca i jest dostępna także w usłudze Steam, gdzie kosztuje około 123 złotych. Polscy fani ArmA powinni się uzbroić w cierpliwość. Już niedługo ma zadebiutować na naszym rynku polska wersja kinowa dodatku i co ważne będzie kosztować niespełna 70 złotych. Niestety dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.
ArmA II ArmA II
ArmA II ArmA II
ArmA II ArmA II
ArmA II ArmA II
ArmA II ArmA II
ArmA II ArmA II

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
ArmA II: Operation Arrowhead - wersja demonstracyjna trafiła do graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   ArmA II: Operation Arrowhead - wersja demonstracyjna trafiła do graczy