Gry   »   Aktualności   »   Anthem - pierwsze opinie nie nastrajają pozytywnie

Aktualności

rss

Anthem - pierwsze opinie nie nastrajają pozytywnie

2019.02.19//  J. Kruczek
Anthem zadebiutuje na rynku już 22 lutego, ale już teraz w tytuł mogą grać posiadacze subskrypcji Orogin Access Premier oraz część dziennikarzy. Mimo iż recenzje jeszcze się nie pokazują, to opublikowano już pierwsze wrażenia z gry. A te sugerują, że debiut może się okazać pewnym rozczarowaniem.
W sieci pojawiły się pierwsze opinie i choć podkreślają one bardzo dobrą mechanikę walki, latania i współpracy z innymi graczami, to już fabuła i aktywności mocno kuleją. Redaktor serwisu PC Gamer podkreśla, że walka, szczególnie w grupach jest bardzo dobra. Niestety pomiędzy potyczkami wieje nudą. Tą opinię potwierdzają też inne publikacje.
Anthem
Anthem Anthem
Anthem

Anthem w przeciwieństwie do konkurentów miało oferować rozbudowaną i wciągającą fabułę pełną ciężkich decyzji. Niestety ta według publikacji jest mało ciekawa i strasznie powolna. Samo miasto pełniące rolę huba ma być statyczne, ciężkie do nawigacji i pełne nudnych dialogów do przeklikania. Części fabularne szybko stają się męczącym obowiązkiem koniecznym do wykonania przed udaniem się do walki.
Anthem
Anthem
Anthem

Mimo iż eksploracja jest bardzo przyjemna to misje stają się szybko wtórne i monotonne. Skupiają się one głównie na walkach z falami wrogów, obronie punktów czy zbieraniu przedmiotów. Część graczy napotkała też pomniejsze problemy techniczne. Zobaczymy, jak Anthem poradzi sobie przy okazji oficjalnej premiery.
Anthem
Anthem
Anthem

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Arma 3 Contact - zapowiedź rozszerzeniaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Anthem - pierwsze opinie nie nastrajają pozytywnie

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Terminator po wielu latach oficjalnie powraca na ekrany kin! W sieci swoją premierę miał właśnie...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Anthem - pierwsze opinie nie nastrajają pozytywnie