Gry   »   Aktualności   »   Anthem - efektowny pokaz rozgrywki z EA Play

Aktualności

rss

Anthem - efektowny pokaz rozgrywki z EA Play

2018.07.06//  J. Kruczek
Anthem jest jedną z najważniejszych produkcji przygotowywanych przez EA. Studio BioWare znane z rewelacyjnych gier RPG podjęło się pracy nad sieciową strzelanką. W sieci pojawił się właśnie nowy zapis rozgrywki z dema prezentowanego na imprezie EA Play.
Fragment rozgrywki udostępnił producent wykonawczy gry, Mark Darrah. W niemal 20-minutowym materiale możemy się zapoznać z takimi elementami, jak poruszanie się po świecie gry, walkę czy w końcu starcie z bossem. Głównymi bohaterami w grze będą tak naprawdę egzoszkielety Javelin odpowiadające klasom postaci.
Anthem
Anthem Anthem
Anthem

Gracze będą zmieniali styl rozgrywki za pomocą zmian kostiumów oferujących różne możliwości. Na filmie widać, że twórcy stworzyli bardzo szczegółowy i piękny świat. Lokacje można eksplorować zarówno w poziomie, jak i pionie dzięki możliwości latania. Anthem zadebiutuje na rynku 22 lutego 2018 roku. Pozostaje mieć nadzieję, że gra spełni oczekiwania i nie będzie przysłowiowym gwoździem do trumny studia BioWare.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
The Settlers History Collection - zbiorcze wydanie strategiiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Anthem - efektowny pokaz rozgrywki z EA Play

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

  • Milenium Zakłady Bukmacherskie to jeden z legalnych bukmacherów, a więc takich, którzy otrzymali...

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Anthem - efektowny pokaz rozgrywki z EA Play