Gry   »   Aktualności   »   AO Tennis - zapowiedź nowej gry tenisowej

Aktualności

rss

AO Tennis - zapowiedź nowej gry tenisowej

2017.12.07//  J. Kruczek
Australijskie studio Big Ant zapowiedziało nową grę poświęconą tenisowi. Produkcja nosi nazwę AO Tennis i trafi na rynek 16 stycznia 2018 roku. Tak więc już niedługo miłośnicy tenisa będą mogli się cieszyć jego kolejną wirtualną wersją.
AO Tennis ma zadebiutować na konsolach Playstation 4 oraz Xbox One. Zaskakujące jest to, że gra będzie dostępna na początku tylko w Australii i Nowej Zelandii. Póki co twórcy nie zdradzają kiedy tytuł zatoczy szersze kręgi dystrybucji.
AO Tennis
AO Tennis AO Tennis
AO Tennis

AO Tennis  został oparty na licencji Australian Open. W grze będzie można więc rozegrać wielkoszlemowy turniej, ale także pojawią się inne licencjonowane korty oraz zawodnicy z czołówki tenisa. Australijska federacja tenisowa udostępniła twórcom szczegółowe dane z ostatnich dziesięciu lat. To pozwoliło opracować zachowania i taktyki wirtualnych zawodników.

Gracze oprócz wcielania się w znanych tenisistów i tenisistki będą mogli stworzyć własną postać. Tę wykorzystamy w rozgrywkach online. Zapowiada się ciekawa gra, która miejmy nadzieję będzie dostępna także w Europie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
The Settlers History Collection - zbiorcze wydanie strategiiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
AO Tennis - zapowiedź nowej gry tenisowej

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

  • Milenium Zakłady Bukmacherskie to jeden z legalnych bukmacherów, a więc takich, którzy otrzymali...

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   AO Tennis - zapowiedź nowej gry tenisowej